تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
  • اخبار و اطلاعیه
  • گفتگو و یادداشت ها
  • گزارش تصویری و فیلم
  • درباره سامانه
  • ارسال نظر
  • تماس با ما
هشتاد و سومین جلسه کارگروه مطالعات زنان و خانواده در دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
جلسه 155 شورای تخصصی تحول و ارتقاء علوم انسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست دکتر غلامعلی حداد عادل برگزار شد.
دکتر حداد عادل، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور پیامی از زحمات حجت الاسلام و المسلمین محمدیان، رئیس سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری قدردانی کرد.
دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، با صدور بیانیه‌ای به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس بر لزوم استفاده از توان جامعه علمی کشور به منظور مقابله با جنگ اقتصادی دشمنان تاکیدکرد.
رئیس کارگروه روانشناسی شورای تحول و ارتقای علوم انسانی در خصوص فعالیت‌های صورت گرفته گفت: ما از سال گذشته تدوین برنامه‌های درسی کارشناسی ارشد و دکترا را در دستور کار قرار دادیم.
خسروپناه:هدف ازتحول علوم انسانی،تحول علوم انسانی وعلوم اجتماعی مدرن باحکمت اسلامی نیست بلکه بااین حکمت میخواهیم ازعلوم انسانی یک الگووپارادایم جدیددرکنارپارادایمهای قبلی ایجادکنیم.
دکتر رضا داوری عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس فرهنگستان علوم درنشریه فرهنگستان علوم ملاحضاتی را درباره علوم انسانی و اجتماعی به اشتراک گذاشته اند که در پی می خوانیم.
درباره شورا
تحول و ارتقای علوم انسانی و اسلانی شدن دانشگاه ها ، موضوعی است که از دیر باز مورد توجه حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده است .به همین منظور شورای عالی انقلاب فرهنگی شواری تخصصی تحول و ارتقای علوم انسانی را با عضویت برخی از اعضای شورای عالی، استادان و صاحب نظران و نخبگان حوزوی و دانشگاهی با شرح وظائف و ماموریت مشخص ایجاد کرد.در طراحی این سایت تلاش شده است تا کاربران با ورود به این سامانه، از آخرین اخبار و گزارش های مرتبط ،اطلاعاتی در خصوصاسناد بالا دستی تحول و ارتقاء علوم انسانی ، مصوبات شورا ی تحول، اطلاعات و اخبار مربوط به کارگروه های وی‍ژه این شورای آگاهی یابند. در این سایت نیز زمینه مشارکت و اظهار نظر و پیشنهاد صاحب نظران فراهم گردیده است.
ارسال نظر:

 
 
 
کد امنیتی را وارد کنید:
 Security code
آدرس شورای تحول و ارتقای علوم انسانی :

خیابان شهید بهشتی - خیابان احمد قیصر (بخارست) - نبش کوچه سوم - پلاک 8 - ساختمان قدیمی فرهنگستان زبان و ادب فارسی .

تلفن : 02188723175

فکس : 02188723285

کد پستی : 1513636114